УСТАВНІ, ФИНАНСОВІ І ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ


НАША ПРОДУКЦІЯ:

ПЛАСТИНЧАТІ
ТЕПЛООБМІННИКИ


КОЖУХОТРУБЧАТІ
ТЕПЛООБМІННИКИ


АПАРАТИ
ПОВІТРЯНОГО
ОХОЛОДЖЕННЯ


ЄМНІСНІ
СТАЛЕВІ АПАРАТИ


НАСАДКОВІ КОЛОНІ
АПАРАТИ


БАЛКИ СТАЛЕВІ ДВУТАВРОВІ


КОНТАКТИШановні панове!


Rambler's Top100

    ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАВОД «ПАВЛОГРАДХІММАШ» є одним із провідних підприємств хімічного машинобудування, продукція якого має стабільний попит у споживачів на ринках України та країн СНД. Більш ніж сорокарічний досвід роботи на ринку хімічного та нафтохімічного обладнання дозволив заводу створити надійну основу для успішної діяльності у вигляді передових технологій, унікальних виробничих потужностей та згуртованого колективу фахівців, здатного вирішувати найскладніші завдання. Фахівцями підприємства здійснюється науково-технічна співпраця з галузевими науково-дослідними та проектними організаціями, що сприяє постійному розширенню номенклатури продукції, удосконаленню технології виробництва.

    У період з 2013 по 2016 роки на заводі було проведено низку корінних реконструкцій виробничих потужностей, наслідком чого стали глибша спеціалізація виробництва та значне зростання обсягів випуску продукції у наступні роки. Фахівці заводу, використовуючи останні досягнення в галузі енергозберігаючих технологій та можливості унікального імпортного обладнання, здійснили модернізацію та ввели в експлуатацію: автоматична лінія зі зварювання двотаврових балок з широкою технологічною можливістю 18Б1-70Б2, 20К1-40К5, 20Ш1-100; автоматична лінія ребра труб високочастотним зварюванням вуглецевих, нержавіючих, хромо молібденових сталей; орбітальне аргонодугове зварювання труб діаметром від 50 до 325мм; автоматична лінія фігурного різання труб діаметром від 50 до 425мм; машина термічного різання вуглецевих сталей завтовшки від 5 до 250мм, нержавіючих сталей від 5 до 95мм; введений в експлуатацію цех повного циклу виготовлення ореброваних труб методом екструзії довжиною до 15м, коефіцієнт ребра ф 9;14,6;20; рентген камера центральної заводської лабораторії оснащена сучасним переносним рентгенапаратом з електронною обробкою знімків на ПК.

    Сучасне та ефективне обладнання, що поставляється заводом, допоможе Вам ереработать, нагрівати та охолоджувати, транспортувати, зберігати та видавати продукти нафтогазопереробки, металургії та великої хімії, харчової та фармацевтичної промисловості. ПРАТ ЗАВОД «ПАВЛОГРАДХІММАШ» є єдиним вітчизняним виробником широкої гами пластинчастих теплообмінних апаратів. Завод має унікальний спектр обладнання, що забезпечує якісне виготовлення всього ряду комплектуючих для збирання пластинчастих теплообмінників, які не поступаються за своїми показниками закордонним зразкам і вигідно відрізняються від них ціновими характеристиками.

    Значну частку в обсягах виробництва ПрАТ ЗАВОД «ПАВЛОГРАДХІММАШ» займає обладнання, затребуване в хімічній промисловості та практично всіма ланками ринку нафтогазопродуктів — від видобувних та переробних підприємств до торгових організацій. Серед усього спектру обладнання, що виробляється для ринку нафтогазопродуктів та продуктів хімічної промисловості, виділяються кожухотрубчасті теплообмінні апарати підвищеної складності (з плаваючою головкою, з U-подібними трубами, за технічними проектами та ін.) діаметром до 1400мм, газосепаратори сітчасті, а також екологічно безпечні ємності для зберігання нафтопродуктів. Різноманітність, що виробляється підприємством ємнісних сталевих зварних апаратів, різних матеріальних виконань, дозволяє застосовувати їх у хімічній, нафтохімічній, харчовій промисловостях, у машинобудівному та металургійному комплексах, при будівництві авто- та газозаправних станцій. Оснащений універсальним та спеціальним обробним обладнанням, завод має значну технологічну маневреність, що дозволяє виробляти типове та нестандартне обладнання за індивідуальними проектами та техзавданнями замовника.

    

Ми працюємо для ВАС!

 

Голова правління Г.Т. Домущей